5/16/2015

NaroDove Piękno z marką DOVE i Dorotą Wellman!

11 maja marka DOVE ruszyła z akcją, która ma ( i powinna!) trafić do każdej z nas. NaroDove Piękno to kampania, która ma uświadomić nam- kobietom, jakie jesteśmy piękne! Podnieśmy z kolan naszą samoocenę! Przyglądając się statystykom można złapać się za głowę, dlaczego tylko 6% kobiet uważa się za piękne aż 59% uznaje się za przeciętne? Przeciętność jest dla mnie równoznaczna z nijakością...przecież nie jesteśmy szare, nijakie!W akcję zaangażowała się kobieta, która jest w moim odczuciu najlepszym przykładem piękna! Dorota Wellman bo o niej mowa jest twarzą NaroDovego Piękną! Kobieta z charakterem, własnym zdaniem i ujmującym poczuciem humoru :) Chcę Was zachęcić do przyłączenia się do akcji. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę https://jestempieknabo.pl/ , dołączyć się do kampanii po przez kliknięcie "jestem piękna". Dodatkowo macie szansę wygrania samodzielnie zaprojektowanych koszulek, wystarczy, że dokończycie zdanie: "Jestem piękna, bo...".


Dlaczego podoba mi się ta akcja? Bo najwyższy czas uświadomi sobie, że kobieta, która czuje się piękna- piękną się staje! Bez względu na metrykę, wagę- najważniejsze co masz w głowie i jakie masz do siebie podejście. Nie ma osób idealnych a po wstaniu z łózka nie musisz wyglądać jak "zrobiona" fotomodelka.

Makijaż jest fajny, dodaje nam pewności siebie...ale uwierzcie mi, że bez niego też da się żyć. Wróciłam właśnie z gór, gdzie zabrałam całą masę kosmetyków... których ani razu nie użyłam ;) i co? Świat się nie zawalił a ja po zejściu ze szlaku szłam ulicach dumna z siebie, że dałam radę tyle przejść! Pewna siebie, bez grama podkładu za to z pozytywną energią! Mam nadzieję, że akcja przekona Was, że warto czasem popatrzeć na otaczający nas świat z dystansem.

Zachęcam do wzięcia udziału!

Pozdrawiam
A.

5 komentarzy:

 1. Wziełam udział w tej akcji

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam panią Dorotę właśnie za to, że pomimo trochę większego rozmiaru niż standardowe M/L, nie wstydzi się swojego ciała. Nie wiem czy widziałaś Jej sesję w "Twoim stylu" w wannie wypełnionej pianą?
  Jeśli chodzi o mnie to mam jakieś swoje kompleksy ale jakoś niespecjalnie się tym przejmuję. Są ważniejsze rzeczy niż ładna cera, szczupłe nogi czy płaski brzuch. Wychodzę z założenia, że jeśli komuś przeszkadza mój wygląd to nie musi ze mną rozmawiać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ta akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o niej, fajnie że robi się coraz popularniejsza na blogach :) Bardzo mądra, trzeba uświadamiać kobietom, że nie ma nic złego w myśleniu o sobie, że jest się pięknym.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za odwiedzenie mojego bloga!

Zawsze czytam pozostawione przez Was komentarze i staram się na nie odpisywać.
Bardzo cieszy mnie, gdy widzę, że zostawiacie po sobie ślad, daje mi to możliwość poznania Was i odwiedzenia Waszych blogów :)
Pozdrawiam A.

Copyright © 2017 AnnaBlog