10/13/2014

KONKURS Z SEBORADIN; SEBORADIN FITOCELL

Po długiej nieobecności wracam z kolejnym konkursidłem. Mam nadzieje, że moje sprawy życiowe w końcu wskoczą na właściwe tory i jakoś powoli wszystko zacznie się układać. Ostatni czas był dla mnie trudny, stresujący- na mnie stres działa zdecydowanie destrukcyjnie- od razu zaczynają lecieć mi włosy. Jak w przysłowiu ;) Jeśli i Wy macie problem z nadmiernie wypadającymi czy już przerzedzonymi włosami- ten konkurs jest dla Was idealny! Tym razem firma Seboradin chce obdarować Was zestawem z serii FitoCell z komórkami macierzystymi.


Zasady:

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz spełnić wymogi dodatkowe.


Dodatkowe wymogi:
Publiczne obserwowanie bloga KosmetyczkaAni
Polubienie Fan Page Seboradinu "Moc Włosów"

Konkurs trwa 10 dni tj. od 13.10.14 - 23.10.14 r Spośród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi zostaną wylosowane trzy osoby, do których powędruje nagroda ufundowana przez Seboradin. W odpowiedzi na pytanie konkursowe polecam posiłkować się informacjami zawartymi na stronie Seboradin

Aaaa...i zapomniałam dodać, że kurację wygrywają aż 3 osoby!

Powodzenia!


1 komentarz:

  1. Powodzenia wszystkim :) Ja też kiedyś wygrałam maskę Seboradin na jednym z blogów :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za odwiedzenie mojego bloga!

Zawsze czytam pozostawione przez Was komentarze i staram się na nie odpisywać.
Bardzo cieszy mnie, gdy widzę, że zostawiacie po sobie ślad, daje mi to możliwość poznania Was i odwiedzenia Waszych blogów :)
Pozdrawiam A.

Copyright © 2017 AnnaBlog