8/04/2014

RELAKS W WYDANIU LORDA SOMERSBY, CZYLI CZAS NA #FRIENDSIE!

Selfie? Eeeee to już przeszłość! Rusza akcja pod patronatem samego Lorda Somersby, który marzy o powrocie do czasów, gdy ludzie potrafili cieszyć się obecnością drugiej osoby. Od dziś pamiątka z wakacyjnego wylegiwania się w słoneczku, pobytu nad morzem, w górach (czy gdzie tylko Was nogi poniosą) to nie tylko obowiązkowa fotka z rączki...o nie! Od dziś #selfie zamieniamy na #Friendsie, czyli zdjęcie w gronie znajomych, przyjaciół, ukochanego/ukochanej czy chociażby rodzinki. Pokaż, że potrafisz otaczać się ludźmi!Nie dajcie się prosić i nawet już dziś, złapcie za aparat i wrzucajcie Wasze #Friendsie! Lord czuwa i na pewno nie pozostanie obojętny na Wasze starania :) Co zrobić aby podbić serce Lorda? Zebrać znajomych, zrobić zdjęcie, wrzucić na stronę Waszych mediów społecznościowych i otagować je jako #Friendsie #Somersby. Wykażcie się kreatywnością i pokażcie, że potraficie cieszyć się byciem razem :)
Akcja kierowana dla osób powyżej 18 roku życia.
4 komentarze:

  1. +18 bo alkohol, rozumiem :D pomysł bardzo ciekawy :) http://kinguskablog.blogspot.com/2014/07/mgieki-zapachowe-od-avon-doskonae.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za odwiedzenie mojego bloga!

Zawsze czytam pozostawione przez Was komentarze i staram się na nie odpisywać.
Bardzo cieszy mnie, gdy widzę, że zostawiacie po sobie ślad, daje mi to możliwość poznania Was i odwiedzenia Waszych blogów :)
Pozdrawiam A.

Copyright © 2017 AnnaBlog