FLOS-LEK SKIN CARE EXPERT | WIECZORNA PIELĘGNACJA- MASKA ORAZ OLEJEK

4/27/2016

FLOS-LEK SKIN CARE EXPERT | WIECZORNA PIELĘGNACJA- MASKA ORAZ OLEJEK

Jakiś czas temu marka Flos-Lek wprowadziła do swojej oferty serię Skin Care Expert, w skład której wchodzi między innymi całonocna maska oraz olejek do twarzy, również przeznaczony do nakładania na noc. Przyznam, że jeśli chodzi o kosmetyki Flos-Lek uwielbiam ich żele pod oczy, dlatego do nowości podeszłam z dużym entuzjazmem! Jeśli jesteście ciekawe, jak seria Skin Care Expert sprawdziła się u mnie, zapraszam dalej!

A TY? CZY CZUJESZ SIĘ PIĘKNA? || DOVE GRANAT I WERBENA CYTRYNOWA

4/06/2016

A TY? CZY CZUJESZ SIĘ PIĘKNA? || DOVE GRANAT I WERBENA CYTRYNOWA

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez DOVE tylko 2 na 10 zapytanych Polek śmiało odpowiadają, że czują się piękne! Pamiętacie zeszłoroczną akcję, której twarzą stała się Dorota Wellman? I ja dorzucę swoje "3 grosze" do tego, żeby nie była to tylko jednorazowa petarda. Jedno zdanie z raportu DOVE szczególnie do mnie trafia cyt:
Pielęgnacja jest jednym z kluczowych elementów, który wpływa na nasze poczucie piękna. Zadbane i wypielęgnowane czujemy się nie tylko piękniejsze, ale i szczęśliwsze. 

Podejrzewam, że wiele z nas po cichu się z nim zgodzi. Błyszczące włosy, promienna cera i uśmiech są kluczem do sukcesu!  Jeśli same uwierzymy w nasze piękno- będziemy piękne. Kobieta, która czuje się piękna- taka jest, również w oczach mężczyzn. Nie musimy być idealne, ważne abyśmy tak się postrzegały.  Z raportu wynika również, że najczęściej (86%), aby poczuć się piękne pielęgnujemy ciało i włosy w domowym zaciszu. Takie nasze domowe spa. 5 minut tylko dla nas! Absolutnie się z tym zgadzam :)

TIMOTEI MIRACULOUS REPAIR | RATUNEK DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

4/05/2016

TIMOTEI MIRACULOUS REPAIR | RATUNEK DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Jeśli śledzicie mojego bloga, wiecie, że w codziennej pielęgnacji włosów stawiam na produkty drogeryjne. Przez kilka lat przez moje ręce przewinęło się sporo rożnych produktów, w tym naturalnych, które po pierwszym "dobrym wrażeniu" okazywały się małymi horrorami. Ostatnio dałam sobie spokój z naturalnym szamponami i stawiam na kosmetyki, które nie robią z mojej głowy stogu siana.


Copyright © 2017 AnnaBlog